Úvod > Obec > Aktuality > UKLIĎME HLINSKO

9.4.2021
Datum ukončení:
11.4.2021

Druhý víkend v dubnu se naše obec rozhodla podpořit celorepublikovou všeobecně známou akci Ukliďme Česko. Vznikla tak ne zrovna běžná akce "UKLIĎME HLINSKO v době pandemie".

Vše probíhalo jinak než jindy. Předem byly nabídnuty pytle na odpad v místní prodejně COOP. Záleželo tak na každém, jak tuto výzvu příjme. Ohlas byl pro nás potěšující, podařilo se zase vyčistit nemálo okolních prostranství kolem Hlinska, napovídající dle množství odevzdaných pytlů v neděli odpoledne. I tato velice individuální akce, kdy každý sám, neorganizovaně pomůže své obci v této nelehké době je velice potěšující svým přínosem.

Mockrát děkujeme všem, kteří se svým přispěním podíleli na alespoň částečném úklidu okolí nás všech.

Fotky z akce možno prohlédnout v galerii zde: Foto z akce