Úvod > Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obec-hlinsko.cz.

Informace pro občany:

30.4.2018    Slet čarodějnic a stavění máje

6.5.2018  Běh Umrlčí cestou

12.5.2018 Vyhlášení slivkoštu

19.5.2018 Sportovní hry mikroregionu Lipensko - Veselíčko

26.5.2018   Kácení máje

9.6.2018  Turnaj v nohejbale

březen_hlásič(1).pdf

duben_bezpečnost na silnici(1).pdf

Termín svozu NO: 12.5.2018   9:35 – 10:05  (u hasičské zbrojnice)

Termín přistavení VOK: 11.5. – 14.5.2018

Scan26022018_00001.pdf