Úvod > Obecní úřad > Registr oznámení

Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

Informace pro občany:

26.11.2017 Rozsvícení vánočního stromečku

2.12.2017    Myslivecký hon

26.12.2017 Turnaj ve stolním tenise

31.12.2017 Silvestr na návsi.

6.1.2018 Výšlap na Helfštýn

listopad-krátký_nové logo.pdf