Úvod > Obecní úřad > Registr oznámení

Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

Informace:

Závěr sezony. _ Oldtimer Club Helfštýn.html

Preventivní informace z oblasti požární ochrany

červenec_nové logo.pdf

Termín svozu NO: 4.11.2017 9:35 – 10:05 (u hasičské zbrojnice)

Hlinsko NO.doc

Termín přistavení VOK: 3.11.-6.11.2017 (podle rozpisu v letáku) 2 kontejnery